top of page
Ieškoti

KOKIOS KONSISTENCIJOS TURI BŪTI SERUMAS?

Atnaujinta: 2022-01-05

Dažnai sulaukiame klausimo apie serumų konsistenciją. Kodėl negalime jų padaryti tirštesnių, kad būtų lengviau tepti?Serumo esmė – veikliuosius ingredientus pristatyti į gilesnius odos sluoksnius, kur jie gali daryti savo magiją. Todėl jie turi būti skystos konsistencijos, mažos molekulinės masės, lengvai įsisavinami ir itin efektyvūs.


Kada serumas nėra serumas?

Nors pažymėti kaip serumai, tirštesnė formulė nėra serumas. Tai losjonas arba kremas. Ir nors losjonuose ir kremuose gali būti naudingų ingredientų, jie neveikia taip, kaip serumas.


Pagrindinis skirtumas tarp tikro serumo ir kremo ar losjono yra tai, kas nepasakyta. Kad serumas būtų veiksmingas, jame neturėtų būti okliuzinių ar minkštinančių ingredientų. Jokių tirštiklių ar užpildų. Niekas netrukdytų veikliosioms medžiagoms patekti į dermą.


Serumas turi būti tikslinių, grynų ingredientų – antioksidantų, peptidų, rūgščių, šviesiklių, ląstelių regeneratorių – formulė, itin koncentruotomis dozėmis , kurias galima lengvai įlašinti į odą.


Šios veikliosios medžiagos yra brangesnės nei tirštikliai ir minkštikliai, taigi, nors serumai paprastai yra brangesni, jūs gaunate daugiau už šią kainą. Sudedamosios dalys yra distiliuojamos iki stipriausios formos.


Kaip tepti serumą?

Prieš tepdami serumą, nuvalykite ir tonizuokite odą, kad pašalintumėte nešvarumus, makiažą, riebalus ir negyvas odos ląsteles paruošti odą serumo įsisavinimui.


Profesionalus tepimo patarimas: užlašinkite keturis lašus ant plaštakos viršaus ar ant delno. Kitos rankos pirštų galiukus sutepkite serumu ir švelniai patrinkite ant veido, kaklo ir dekoltė srities.


Jei naudojate drėkinamąjį kremą, tepkite jį po serumo. Prieš tepdami drėkinamąjį kremą, leiskite serumui keletą minučių išdžiūti.


Jei naudojate daugiau nei vieną serumą, sluoksniuokite juos.

65 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page