top of page
Ieškoti

VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI APIE VEIDO KAUKIŲ NAUDOJIMĄ

Atnaujinta: 2021-11-17

Veido kaukės gali atlikti svarbų pagalbinį vaidmenį, kai susiduriate su sausa, dehidratuota ar riebia oda ir norite padaryti viską, kas įmanoma. Kyla klausimas: ar turėtumėte ją naudoti? Ir jei taip, kokiu savo odos rutinos momentu bei kaip naudojate veido kaukę? Mes turime atsakymus! Kokia veido kaukė geriausiai tinka mano odos tipui?

Jei jau turite puikią veido spalvą, kaukė nėra esminė jūsų odos priežiūros rutinos dalis; tačiau net jei jūsų veido oda atrodo fantastiškai, veido kaukė vis tiek gali būti naudinga tuo metu, kai oda atrodo ir jaučiasi pavargusi.

Nepriklausomai nuo jūsų odos tipo ar problemų, geriausios veido kaukės yra pripildytos naudingų ingredientų (tokių kaip antioksidantai, minkštikliai ir drėkikliai). Venkite sausinančių ar dirginančių ingredientų. (įskaitant denatūruotą alkoholį, kvapus ir eterinius aliejus.) Anglių kaukės ir molio kaukės didelėms, užsikimšusioms poroms

Tiek medžio anglis, tiek molis pasižymi unikaliomis sugeriančiomis savybėmis, o švelnus jų veikimas gali padėti pašalinti susikaupusius nešvarumus net ir iš gilių porų. Gera anglies veido kaukė arba molio kaukė nepaliks ant jūsų odos blizgesio, bet ir neišsausins. Aliejų sugeriančios veido kaukės gali būti labai naudingos pernelyg riebiai, užsikimšusiai odai arba blizgančiai T zonai (nosiai, kaktai ir smakrui).

Pirkdami medžio anglies ar molio kaukes, atidžiai perskaitykite jų etiketes, kadangi po šių kaukių oda gali jaustis laikinai „sustangrėjus“, svarbu pasirinkti tokią, kurioje yra minkštiklių ir raminamųjų medžiagų. Kaip visada, venkite įprastų odos dirgiklių, pradedant mentoliu, baigiant alkoholiu, eukaliptu, mėtomis ir kvapais (tiek natūralus, tiek sintetinis kvapas yra odos problema).

Drėkinančios veido kaukės (dar vadinamos naktinėmis arba miego kaukėmis)

„Miego kaukės“ tikslas yra sulaikyti hidrataciją ir pridėti anti-senėjimo privalumų (priklausomai nuo formulės). Naudingi ingredientai ant odos laikomi ilgiau nei tradicinė nuplaunama kaukė, todėl jie turi daugiau laiko dirbti, taip tampa efektyvesni.

Jei jūsų oda sausa arba riebi, mišri oda, kuri yra dehidratuota, drėkinanti veido kaukė gali padėti odai ilgiau išlaikyti drėgmę. Priklausomai nuo jūsų odos sausumo, kai naudojate naktinę kaukę, galite pastebėti, kad jums nereikia naudoti įprasto naktinio drėkinamojo kremo, tačiau tie, kurių oda labai sausa, vis tiek gali norėti padvigubinti drėgmes tiek su kauke tiek su kremu.

Šviesinančios kaukės netolygiam odos tonui

Šviesinančios veido kaukės skirtos pagerinti nelygų odos atspalvį ir suteikti švytėjimo. Geriausios iš jų turi koncentruotų veiksmingų šviesinančių ingredientų, tokių kaip arbutinas, saldymedis, meškauogė, vitaminas C, traneksamo rūgštis ir niacinamidas.

Šviesinančios kaukės puikiai tinka visiems, norintiems pagerinti nelygų odos atspalvį ir įgauti spindinčią veido spalvą. Kada ir kaip naudoti veido kaukes?

Štai kaip ir kada naudoti veido kaukę, atsižvelgiant į jūsų odos problemas ir kaukės tipą:

· Nesvarbu, ar tai būtų molio kaukė, kreminė kaukė, lakštinė kaukė, nulupama kaukė ar kitos rūšies veido kaukė, visada pirmiausia nuvalykite odą.

· Jei veido kaukę reikia nuplauti, tepkite ją po valymo, bet prieš likusią odos priežiūros rutinos dalį.

· Jei veido kaukė turėtų būti palikta per naktį, tepkite ją kaip paskutinį naktinės odos priežiūros procedūros žingsnį.

· Kaip minėta aukščiau, dauguma nenuplaunamų kaukių drėkina, todėl neesant super sausai odai galite praleisti įprastą naktinį drėkinamąjį kremą.


79 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Bình luận


bottom of page